Horse Trail

Horse Trail pirmās sacensības norisinājās 2015. gada rudenī. Horse Trail aizsācēji ir entuziastu grupa, kas vēlējās dažādot Latvijas jātnieku sporta disciplīnu klāstu, jo līdz šim Latvijā izplatītākās jātnieku sporta disciplīnas ir konkūrs, iejāde un pajūgu braukšana. Tā kā Horse Trail vēl joprojām ir salīdzinoši jauna jātnieku sporta disciplīna, tad tā ir dinamiska un ik gadu tiek papildināta ar ko jaunu, kas tādējādi sacensību dalībniekiem katru gadu piedāvā jaunus izaicinājumus. 
Horse Trail sacensības sastāv no divām daļām: praktiskā vadības maršruta un apvidus maršruta. Praktisko vadības maršrutu veido elementi, kas tika aizgūti no Dienvideiropā populāras jātnieku sporta disciplīnas Working Equitation. Praktisko vadības maršrutu vērtē tiesneši, kas par pieļautajām kļūdām piešķir soda punktus. Savukārt apvidus maršruts sastāv no iezīmētas trases ar vairākiem kontrolpunktiem, kuros jāierodas noteiktā laikā. Nereti, lai kontrolpunkts tiktu ieskaitīts, jāveic kāds uzdevums, kas līdzīgs izpildāmajiem elementiem praktiskajā vadības maršrutā. 
Kopumā Horse Trail sacensības ir ne tikai aizraujošas pašiem sacensību dalībniekiem, bet arī lielisks veids kā pavadīt brīvdienas kopā ar ģimeni ārpus mājas, baudot svaigu gaisu un patīkamu atmosfēru, kas tiek radīta šo sacensību laikā.